next time it will better! ^__^

31. ledna 2012 v 20:34 |  my life
Tak dneska byla strašná ta 5 hodina ( in the school) a víte asi proč >VYSVĚDČENÍ < :// …které u mě nedopadlo zrovna nejlíp ,prospěla jsem ale bez vyznamenání i když to není to co mi vadí,prostě jsem měla nějaké čtyřky...!! L Tak asi už víte jak příšerné bylo moje vysvědčení ale já to zlepším,sice to říkám asi tak po 45245364785453478745789786745 ale tentokrát fakt musím,neboť bych si posrala letní chlubení vysvědčením a neměla bych Iphona4 a asi by mě babička nevzala k moři a to mám v plánu tou novou zrcadlovkou fotit moře a zalidněné pláže,prostě to co u nás ne.No jinak to byl celkem dobrej den.

Dneska jsme měli Sp (svět práce/vaření) a dělali jsme buřtguláš,ve skupině nás bylo pět holek a ani jedna jsme v životě navařili buřtguláš takže asi víte jak to z počátku vypadalo..!" Furt jsme to kořenili a ochutnávali a furt to byl hrozný blivajz ,dokud někdo nepřišel na to že tam není gulášové koření a ten někdo jsem byla samozřejmě jᢢ :P,nakonec ten buřtguláš nebyl tak strašný na to že jsme ho vařili všichni poprvé .

Odpoledne jsem se trochu šprtala na zemák ze kterého píšeme sice až ve čtvrtek ale když se budu učit dneska i zítra nemohla by to být tak špatná známka a stejnak jsem nic lepšího na práci neměla.
. Včera jsem byla na prvním tréninku v HDC a bylo to skvělý i když neumím ty kroky (teď už jen některé :P) ,trochu jsem to zkoušela a taky mě Simona (holka co tam trénuje) mě nějaké kroky učila ,joo přiznávám že jsem trochu dřevo ale co,je to lepší než když jsem ve 4 až 5 třídě chodila do Sokola kde jsou ty nervózní starý báby co když neskočíš přes kozu hned "HUDRUJOU",nebo jak jsem ve 2 nebo 3 třídě chodila na hip-hop nebyli hrozný kravky co mi nadávali že jsem tlustá :// i když jsem byla docela dost obézní dítě!! :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama