Březen 2012

Friday chatroulette,Saturday Chatroulette"

24. března 2012 v 14:34 my life
Celý dva týdny jsme se těšila na tenhle víkend.Z pátka na sobotu u mě totiž spala B. L. An a samozřejmě tu byla i moje sestra.Byli jsme domluvený že půjdeme na Chatroulette a když už jsme se k tomu dostali narazili jsme na hodně úchylných lidí,kterých bylo fakt dpst,ale taky na celkem fajn lidi se kterými se dalo tak trochu normálně mluvit.Taky jsem třeba jenom klikali na "DALŠÍ" a na každého řvaly taka a t-shirt,no a různý blbosti.Je sobota a samozřejmě zase na Chatroulette.

Honey bejbéé^^

20. března 2012 v 17:33 Gallery of photos
Znáte takovou tu kulatou známou tyčku jak se na ní nabírá med,tak tu zrovna táta přinesl domů když byl nakupovat v Tescu a já to samozřejmě musela hned vzít,nabrat med a vyfotit.Bylo to foceno na 3 pokusy což je na tenhle výsledek myslím že celkem dobrý.Ještě k tomu jsme to zaostřovala sama protože kdybych si to dala na samoostření asi by to trvalo celkem dlouho a medu by na tom moc nezbylo.


Me gusta

18. března 2012 v 11:36 my life
Začíná teprve jaro ale mě už stejnak přijde jako by začínalo léto.Na které se mimochodem hodně těším,už se těším jak budu na chatě ležet na dece,slunit se s Kate a Týnou k tomu popíjet Mochito které si uděláme do obří misky a když dojde ve skleničce nalijme si znovu pak znovu a potom zase znovu.
Celé odpoledne se jen tak bezstarostně válet a užívat si slunečného počasí.K večeru,kdy už nebude takové horko si půjdeme zahrát fotbal,vybíjenou nebo se budeme střídat v florbale.Až když se setmí se vydáme s míčem na malé hřiště kde už nikdo nebude a my si tam budeme moct zahrát Basket, do toho křičet na 2km daleko.Večer přespíme ve stanu nebo pod širákem na zahradě.Další den, hned ráno po snídani vezmeme kola a budeme se projíždět po Dolanech dokud nebude to největší parno,ve kterém si opět uděláme Mochito s ledem a půjdeme se natáhnout na deku,pak možná vyrazíme na koupaliště a prostě celý ty dva měsíce letních prázdnin si skvěle užijeme.
Táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákhle se na to těším,
Jo ale to je trošku za delší dobu,teďko si můžu sice užívat pěkného počasí ale taky musím makat na známkách aby prázdniny neskončili s příchutí výčitků a bez Iphona4.

Yeahhhhhhhhhhhhh

17. března 2012 v 0:42 my life
Jak všichni vidíte tak je už pár dní úžasný,skvělý,počasí,kvůli kterému jsme si dnes odložila doučo o hodinu a půl později protože je fakt škoda v tomhle sedět doma, mordovat se učením a nejít ven.

Já vážně miluju se jen tak procházet s kámoškama a kecat třeba i o úplných hovadinách, miluju prostě tohle počasí. Vždycky když je takovéhle slunečné počasí mám skvělou náladu:DD

Mějte se skvěle,protože je škoda se v tak krásných dnech cejtit pod psa,..úžijte si skvělé počasíčko,.. bááj *Coke*


Vážně je jen pár lidí se kterými se cítím normální :D ^___^

focení,photoshop <něco co mě baví"

10. března 2012 v 20:43
Je sobota, takže volný a bezstarostně strávený den. Jelikož jsem dnes nikam nešla tak jsme si kreslila a nejvíc jsme upravovala fotky, házím sem dvě nejpovedenější úpravy,tak snad se budou líbit.

Mimochodem, fotky jsou foceny mnou" :)


ORIGINAL


ÚPRAVA

ORIGINAL


ÚPRAVA


Mějte se fajn,..bye "Coke"Další rovnátková slečna

6. března 2012 v 18:45 Gallery of photos
Dneska už konečně nastal den kdy se mi začnou rovnat zuby.
Bolí mě sice ještě pusa,ale není to tak hrozný,vlastně jsem čekala že to bude horší.
Když jsem si rozmýšlela barvu rovnátek chtěla jsem neonově zelený ale protože je tam bohužel neměli a to že tam měli hodně barev,vybrala jsem si asi 8 různých barev a řekla jsem jim ať mi to tam nějak střídavě namíchají.
Jinak vypadám trošku jako debil,ale nestěžuju si alespoň budu mít rovný zuby ^_^


Skusit se může přece všechno.

5. března 2012 v 14:14
Ano,přiznávám se že jako malá jsem svými kresbami ničila pěkně vymalované zdi,dneska však jen dekorativně a se snahou kreslím na zdi černé letící ptactvo,které mě inspirovalo už na spousty obrázcích.
Mýlím že se mi docela povedlo i když je to trochu přečmárané ale to opravím barvou kterou máme vymalováno.

S trochou strachu jsem si začala kreslit šablony ze čtvrtky,pak jsem to obkreslila na zdi a to nejtěžší bylo asi to vybarvení na které jsem mimochodem použila 3 druhy štětců a které se mi až tak nepovedlo .
Párkrát jsme si říkala ,..to nemůžu zvládnout,chtěla jsem to vzdát ale když už se takhle s něčím začne vzdát to prostě nejde.Jsme tvrdohlavá malá holka která když si umíní že něco udělá de do toho i s očekávanými následky,ano tak to bylo i s mim pokusem obarvit se na blond,tohle ale naštěstí dopadlo líp.


Nesnáším ten pocit kdy mi proběhne mráz po zádech.

4. března 2012 v 0:28
Asi se vám už taky stalo že jste v obchodě,nebo někde jinde byli s někým a když jsme chtěli s ním mluvit tak jsme si ho spletli s cizím člověkem a začali jsme mluvit na neznámou osobu.Bože,tohle se snad stalo skoro každému.Mě například dneska na nákupech s Lindou.Vybírali jsme si oblečení v Orsay a když jsem se rozhodla že půjdu za Lindou ,šla jsem a stoupla si vedle starší pani,které jsem začala vykládat něco o bombastické sukni,asi po 2 minutách mého neustálého mluvení se otočila,mě proběhl mráz po zádech a pak jsme se jí tlumeným hlasem začala omlouvat ,že jsem s jí s někým spletla.
Něco podobného se mi stalo ještě asi v 7 letech,kdy jsme si na delší čas navykla tahat tátu za bundu když mu něco chci říct.Byli jsme to tenkrát myslím že v Bauhausu a já viděla nějakou věc a chtěla jsem o ní tátovi říct,vedle mě zrovna stál pán a já ho začala tahat za bundu a řvát: jéé jéé,hele podívej.Když jsem si uvědomila že to není můj táta urychleně jsem odešla...,
Víckrát se mi to už nestalo a ani nechci aby se mi to ani jednou stalo,protože ten pocit kdy si uvědomíte že mluví na někoho úplně cizího není zrovna příjemný.