Duben 2012

Retro outfit

18. dubna 2012 v 15:02

Od jedné tetky jsem dostala takovou džínovou bundu,teda vlastně spíš zdědila :"DD. No jo,ale ta se nosila možná tak někdy v době před dinosaurama,ok asi to moc přeháním,ale v minulém století , za mládí mích rodičů určitě.Protože jsme se ségrou dneska neměli nic na práci,vzali jsme tu staromódní džízku a začali k ní ladit nějaké šátky,tílka,košile a jiné oblečení.Nakonec z toho vznikl outfit o kterém jsme si řekli že "děláme ze sraček ještě větší sračky" :DD. Po tom jsem se v něm ještě fotila a tak posuďte jestli je tento outfit pěkný . jinak ty fotky se mi celkem líbí a možná by ta džízka nebyla až zas tak k zahození.
Barva té bundy,..nic moc :D

Včerejšek "5D"

15. dubna 2012 v 9:35

S Lili a Týnou jsem byla v 5D kinu a bylo teda něco.Nejprve jsme jeli strašidelným domem a tam jsme projížděli třeba jeskyňkou kde byli netopýři,který jsme vážně cítili u nohou,bylo to jako na vážně šílený a nebezpečná horský dráze ^^ .Ta asi 7 minutová jízda byla skvělá a tak jsme šli ještě na "SNOW RIDE",to bylo taky dobrý ale ten strašidelný dům byl lepší.Ještě nám zbyli peníze a tak jsme šli na kosmickou jízdu a ta byla celkem dost nudná. Jinak přihazuji pár fotek ze dneška.Užijte si weekend..bye *COKE*Moje milovaný m&m


Jinak jsme úplně v pořídku :"DDDDTýna s Jessinkou :DD


Já sJessinkou

"pátek třináctého"

14. dubna 2012 v 23:59 my life

Na to že byl pátek třináctého to byl celkem pěkný den až na jednu maličkost.


Odpoledne,po škole jsme já s Ajtou (blog:http://aite.blog.cz/) a ségrou šli k Linde.,,,,,,,,,,,,,,............................. A kolem tý sedmí odešli s úmyslem že já a ségra se tam ještě vrátíme protože tam "večer budem vykrádat ledničku" ˘.Doma jsme si vzala věci co potřebuju a vydala k Lindě,ale bez Týny,která se tam ještě zdržela.

U Lindy v baráku je taková strašidelná chodba,kterou fakt nerada procházím,ale tak jak jinak se dostat k výtahu.

Když konečně dojdu k rozsvíčeči světel a rozsvítím docela se mi uleví,protože je to tam vážně mráz nahánějící.Asi teď vyzerám jak strašpytlík ale ta chodba je jak z hororu.Když dorazím k Lindininý rezidenci tak jako vždy několikrát zaklepu na dveře,bohužel nikdo mi neotvírá,stálé klepu ale neslyším ani blížící se kroky.Čekala jsme tam něco přes půl hodiny a mezi tím několikrát klepala,měla jsem v úmyslu se jít zeptat do vrátnice jestli Linda někam neodešla ale vážně se mi nechtělo znovu a pak zase znovu procházet tou chodbou a navíc mi to přišlo blbý. Říkala jsme si že když jsem si v hlavě promítala slova "na to že je to dneska pátek třináctého je celkem fajnovej den" tak jsme sakra pěkně zakřikla.Nakocec domů přišla Lindy mamka ktéra mi otevřela ,Moje inteligentní Linda totiž na uších měla sluchátka :"DD


Coke outfit

11. dubna 2012 v 17:45 my styl

Tu košili mam poměrně dlouho,koupila jsme si jí tak trochu ve spěchu a na rychlo.Vlastně jsem trochu vybíravý člověk a než si něco koupím tak si to aspoň chvilku rozmýšlím,u téhle košile ale nebyla příležitost a tak jsem pak litovala toho že jsme za něco co se mi už nelibý vyhodila peníze.Dlouho jsem jí nenosila,asi půl roku,dokud jsme si nekoupila jednoduché tričko s nápisem Coca cola, které tu utěrku skvěle doplňovalo,ano teď se mi ta košile líbí,ale jenom s kombinací s tímto tričkem.


triko (Kenvelo 200 kč)
košile (H&M 400 kč)
náušnice (wayfarer.cz 99kč více kusů)
džíny (C&A)

hvgzvzgv

11. dubna 2012 v 17:07 my life

Ahoj,..jak jste si užili velikonoce?..Já dobře,protože lepší než jít do školy je být venku, na chatě, občas zamakat na zahradě a jinak trávit mnoha líný den v pokoji a míru. Ano, protože jsme byli na chatě tak jsme dostala přes prdel pomlázkou ale myslím že ještě jednou přes prdel dostanu dneska až rodiče zhlédnou mé úžasné čtvrtletní hodnocení,jsem prostě inteligentní,chytré a na fejzbuku nezávislé dítě. Někdy bych raději byla ptakopysčím tajným agentem,no počkat..to já vlastně jsem....ano jem ptakpysk Perry :"DDDDD.^^

Jinak včera jsme konečně po dlouhý době hledání narazila na "PĚKNÉ" a cenově dostupné sačko a taky jsem si po dlouhý době zašla do Starbucks coffe,kde jsem si dala krémové frapíčko s čokoládovou příchutí a samozřejmě se šlehačkou na vrch.

Takže si všichni užijte ty lepší známky než mám já^^^
s nervama
vaše *Coke* :D

Converse

5. dubna 2012 v 23:14 my styl
Dneska jsme si po dlouhý době chtění šla koupit Conversky. Ano,chtěla jsem s Americkou vlajkou ale ty mám v plánu si někdy až je seženu koupit -,-.Dále jsem si koupila tmavě modrou,koženkovou peněženku Coverse (350-,).A taky dneska přišel novej objektiv 70-300 ml za 4 000-,takže už se těším na chatu,na hezký počasí až půjdeme fotit. :DDBoužel jen dvě fotky,víc se mi jich nepovedlo.

A tady ta peněženka,u který nelituju peněz který jsem za ní utratila^^ >>>


Když má někdo kvalitní webku :"D

4. dubna 2012 v 18:55 Gallery of photos
Coke se trošičku nudila a tak se opět fotila,asi jako každej den.Tentokrát na wbku,na mojí úžasnou,kvalitní webku^^


Glo glo glo glo glo"

3. dubna 2012 v 16:36 my life
Vstávat v Neděli ve 4:00 nebylo zrovna nejpříjemějejší,pak do Tržnice a vyndat polovinu obchodu kvůli malovaní stropu.
A V 6:00 domů, do své milované postýlky.

Vážně bych nejradši ulovila zlatou rybku a přála být si někde u moře,válet se na jemný pláži a popíjet Mochito,nebo bych si přála být někde v L. A.,..nebo bych si radči přála nějakou grilovačku s dobrým masem,joo na grilovačku na chatě se těším už asi od té poslední,která byla ještě na začátku podzimu,myslim. Prostě tehdy kdy jsme jezdili na chatu a té zase začneme jezdit,protože je jaro.Právě jsme si vzpomněla na dnešní loučení se zimou,tedy vynášení Morany,kdy jsem celá naše třída na hlavě měli "posměšný" kloboučky co jsme si sami vyráběli a pak je málem s láskou hodili na zem,rozdupali a do koše s nima.Jednu věc ale nevím,kam ten můj klobouček kurva zmizel : "DDD Taky se mě dneska nějaký inteligent zeptal proč mám rovnátka.Ale asi mi dneska z toho sluníčka trochu hrabe a nemůžu si vzpomenout kdo to byl.(>.no dobrá, z toho sluníčka to asi nebude a možná že mi nehrabe jenom dneska :'"D
Dobrá,dobrá "vždy" nehrabe jenom mě ale taký mí milovaný Ajtě se kterou jsem po škole seděla na trávě v parku ,na našich kabátcích popíjejcí Frisco,opírající se o school tašky a smání se úplnejm kravinám.


Jinak si ten zbytek dneška užijte ,..s láskou vaše "Coke" _:))