"pátek třináctého"

14. dubna 2012 v 23:59 |  my life

Na to že byl pátek třináctého to byl celkem pěkný den až na jednu maličkost.


Odpoledne,po škole jsme já s Ajtou (blog:http://aite.blog.cz/) a ségrou šli k Linde.,,,,,,,,,,,,,,............................. A kolem tý sedmí odešli s úmyslem že já a ségra se tam ještě vrátíme protože tam "večer budem vykrádat ledničku" ˘.Doma jsme si vzala věci co potřebuju a vydala k Lindě,ale bez Týny,která se tam ještě zdržela.

U Lindy v baráku je taková strašidelná chodba,kterou fakt nerada procházím,ale tak jak jinak se dostat k výtahu.

Když konečně dojdu k rozsvíčeči světel a rozsvítím docela se mi uleví,protože je to tam vážně mráz nahánějící.Asi teď vyzerám jak strašpytlík ale ta chodba je jak z hororu.Když dorazím k Lindininý rezidenci tak jako vždy několikrát zaklepu na dveře,bohužel nikdo mi neotvírá,stálé klepu ale neslyším ani blížící se kroky.Čekala jsme tam něco přes půl hodiny a mezi tím několikrát klepala,měla jsem v úmyslu se jít zeptat do vrátnice jestli Linda někam neodešla ale vážně se mi nechtělo znovu a pak zase znovu procházet tou chodbou a navíc mi to přišlo blbý. Říkala jsme si že když jsem si v hlavě promítala slova "na to že je to dneska pátek třináctého je celkem fajnovej den" tak jsme sakra pěkně zakřikla.Nakocec domů přišla Lindy mamka ktéra mi otevřela ,Moje inteligentní Linda totiž na uších měla sluchátka :"DD

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mandy Mandy | Web | 15. dubna 2012 v 0:06 | Reagovat

To já dostala v pátek třináctého dvojku z diktátu, takže fajn :) bohužel se ale psala čtvrtletka z matiky a to už tak fajn nebylo...:( :D :) Budu moc ráda, pokud se podíváš na můj blog a třeba i zanecháš názor na nějaký článek v podobě komentáře, pokud ti samozřejmě zbyde čas :) Snad ti moje články a povídky zpříjemní víkend! :)

2 Aite Ajta Aite Ajta | 15. dubna 2012 v 9:25 | Reagovat

:DDDD Linda je vážně vysoce inteligentní ^^ :D

3 An . An . | 21. dubna 2012 v 13:57 | Reagovat

hahaha :DDDDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama